Strona główna » Zasady wysyłki
Hity sklepowe
1
Witryna szklana DAKOTA

Witryna szklana DAKOTA590,00 zł brutto479,67 zł netto

Witryna szklana z szafką NEBRASKA

Witryna szklana z szafką NEBRASKA980,00 zł brutto796,75 zł netto

Witryna szklana ALASKA

Witryna szklana ALASKA1 150,00 zł brutto934,96 zł netto

Witryna szklana TEXAS

Witryna szklana TEXAS200,00 zł brutto162,60 zł netto

Kontakt

Zasady wysyłki

Wysyłka i zasady dotyczące przesyłki

Dbamy o to, aby każda witryna, którą oferujemy, była odpowiednio przygotowana do transportu i dotarła do Ciebie w doskonałym stanie. Oferujemy przesyłki w formie do samodzielnego montażu, co pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny i dostępność naszych produktów.

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej, która zapewnia bezpieczny i terminowy transport. Wszystkie nasze przesyłki są również ubezpieczone, abyś mógł mieć pełne poczucie bezpieczeństwa.

Z uwagi na to, że witryny szklane składają się z wielu elementów szklanych i są stosunkowo ciężkie, zalecamy ostrożność podczas odbierania przesyłki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, choć są one bardzo rzadkie, prosimy o skorzystanie z ubezpieczenia.

Aby skorzystać z ubezpieczenia, istnieje kilka warunków, które należy spełnić. Przede wszystkim, w momencie odbioru przesyłki, zalecamy dokładne sprawdzenie zawartości w obecności kuriera. Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, upewnij się, że kurier spisuje protokół szkody.

Dodatkowo, prosimy o dokładne sprawdzenie opakowania pod kątem widocznych uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, należy to wyraźnie zaznaczyć na protokole szkody. Kopię protokołu szkody prosimy przesłać do nas w przypadku zgłaszania reklamacji przesyłki.

Zależy nam na tym, aby Twoja witryna dotarła do Ciebie w idealnym stanie, dlatego współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi i ubezpieczamy nasze przesyłki. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji, gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby.

 

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu