Strona główna » Zasady wysyłki
Hity sklepowe
Kontakt
  • FHU THN Szromek Sławomir
  • NIP: 646-181-32-24

  • E-mail:sklep@witrynki.pl
  • Telefon514195142
  • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00

Zasady wysyłki

Wszystkie oferowane przez nas witryny przystosowane są do transportu, sprzedawane w formie do montażu. 
Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Paczki z witrynami zawierają dużą ilość elementów szklanych i są ciężkie.
Uszkodzenia zdarzają się bardzo rzadko, nie mnie jednak może to nastąpić. W takim przypadku możemy skorzystać z ubezpieczenia. Aby tego dokonać należy spełnić kilka warunków.
Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia jest sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera dostarczającego towar.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy zażądać od kuriera spisania protokołu szkody. W takim przypadku prosimy również o szczegółowe sprawdzenie opakowania, czy są na nim widoczne uszkodzenia. Nie ma możliwości aby przesyłka dotarła uszkodzona bez ingerencji z zewnątrz np.: uderzenie, przebicie, zalanie lub inne widoczne uszkodzenia.
Zauważone - należy wyraźnie zaznaczyć na protokole szkody. Kopie protokołu należy przesłać do nas przy zgłaszaniu reklamacji przesyłki

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu