Strona główna » O firmie
Hity sklepowe
Kontakt
  • FHU THN Szromek Sławomir
  • NIP: 646-181-32-24

  • E-mail:sklep@witrynki.pl
  • Telefon514195142
  • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00

O firmie

witrynki.pl jest własnością firmy THN. Jesteśmy firmą z blisko 20 letnim doświadczeniem w imporcie, produkcji i sprzedaży bezpośredniej szerokiej gamy gablot i witryn ekspozycyjnych.
Kolekcje naszych towarów tworzone są zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, w oparciu o sprawdzone nowoczesne technologie. Łączą atrakcyjny wygląd z walorami użytkowymi.

WITRYNY I GABLOTY

Szklane witryny i gabloty w sklepie są zarówno funkcjonalne, jak i tworzą wspaniałą dekorację. Możemy je zauważyć w niemal każdym sklepie: spożywczym, mięsnym, u jubilera, papierniczym czy piekarni.

Gabloty i witryny mają w zależności od potrzeb różne wielkości oraz kształty – od prostokątnych przez podłużne blaty aż po zaokrąglone. Posiadają one wewnątrz szklane półeczki oraz oczywiście drzwiczki zamykane na kluczyk.

Gabloty zbudowane są z aluminiowego szkieletu, szklanych ścianek, szklanych półek i szklanych drzwiczek. Czasami pojawiają się również małe drewniane elementy. Do produkcji części do gablot używane jest zazwyczaj szkło bezpieczne, ponieważ ich szyby mogą pełnić różne funkcje, np. pancerną, kuloodporną, antywłamaniową, ognioodporną czy uodparniającą na falę uderzeniową powstałą w skutek wybuchu.

Bardzo popularne stały się witryny i gabloty z systemem oświetlenia diod typu LED. Diody LED umożliwiają kreowanie różnych form oraz sposobów oświetlenia, a dodatkowo ukazują spotęgowany efekt ekspozycji towarów.

Diody LED w szklanych gablotach umożliwiają także stosowanie zróżnicowanych barw, a także kątów padania światła. Dzięki temu jest możliwość na wyszczególnienie konkretnego produktu, czy też ukazanie godnego uwagi szczegółu.

Gabloty i witryny mogą pełnić różnorodne funkcje:

  1. Gabloty na puchary i sztandary – z reguły wiszące płytkie półki otwierane za pomocą przesuwanych lub uchylanych do góry drzwiczek.
  2. Gabloty ogłoszeniowo – informacyjne – płytkie i szerokie, zamykane na kluczyk. Otwierają się za pomocą przesuwanych drzwiczek. Wyróżniamy gabloty jednoskrzydłowe częściowo otwarte, jednodrzwiowe otwierane od góry, jednoskrzydłowe otwierane na bok, dwuskrzydłowe otwierane na boki oraz trzyskrzydłowe otwierane na boki.
  3. Gabloty muzealne – ekspozycyjne stoliczki, które mocuje się na stabilnych nogach.
  4. Ścianki ekspozycyjne – są w postaci szklanych ekranów. Sposób na wyeksponowanie zdjęć lub grafik, a także podział przestrzeni wystawienniczej. Są bardzo funkcjonalne, a także estetyczne.

Szklane gabloty zapewniają komfort zarówno sprzedawcy, jak i klientowi, przy czym dodatkowo tworzą bardzo atrakcyjną dekorację wnętrza.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu